Daniel Mourek

Greenways Supervisor (Nadace Partnerstvi)

Prague, CZ

Daniel Mourek / Greenways Supervisor / Nadace Partnerstvi / Prague / CZ Daniel je viceprezidentem Evropské cyklistické federace ECF a Evropské asociace Greenways EGWA a členem výkonné rady EuroVelo při ECF. V Nadaci má od roku 2000 na starost mezinárodní spolupráci v rámci programu Greenways. Je jedním z předních expertů na udržitelnou turistiku a dopravu v ČR s bohatými zkušenostmi a kontakty v zahraničí. Zároveň je českým koordinátorem Labské stezky, dálkové trasy EuroVelo 13 / Stezky železné opony, Greenways Praha-Vídeň a iniciátorem projektu Česko jede a Česko na kola. Dříve pracoval jako manažer produktu a marketingových analýz v CzechTourism, má zkušenosti i ze zahraničních studií ve Švýcarsku (obor udržitelná turistika na univerzitě v Bernu) a zahraničních stáží pro Thomas Cook Německo. Dlouhodobě spolupracuje i se svou alma mater, VŠE Praha. http://www.nadacepartnerstvi.cz/O-nas,-Pro-media/Nasi-lide/Tym-setrne-turistiky-a-cykloturistiky/Daniel-Mourek

Support Us

Inspired yet?
We have more to offer

We can connect you to our thought leaders, write stories, shoot short films, or initiate a global discourse on the future city.

As a nonprofit organization, this is only possible with the generous support from corporate sponsors and our exclusive network of architecture and city lovers with a Friends of reSITE membership.